WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA

 • Masz wrażenie, że przerobiłaś już każdą dietę, ale nadal zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami?
 • Doskonale znasz zasady zdrowego odżywiania, ale nie do końca potrafisz wprowadzić je w życie?
 • Wykupiłaś już mnóstwo książek ze zdrowymi przepisami, a mimo to nie znajdujesz czasu na gotowanie?
 • A może zmagasz się z jednostką chorobową, która wymaga konkretnej dietoterapii?

Wiem, jak irytujący może być fakt, iż mimo Twoich starań, wciąż nie wychodzi. Najwyraźniej stosowane strategie żywieniowe, nie były dostosowane do Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Tym razem może być zupełnie inaczej!

We współpracy dietetycznej idę o krok dalej. Podczas gdy większość dietetyków skupia się na tym co zrobić, aby osiągnąć sukces dietetyczny, ja pokażę Ci również w jaki sposób to zrobić. 

 • Będziemy pracować na nawykach żywieniowych, po to, aby efekty naszej współpracy pozostały z Tobą na stałe. Raz na zawsze wyjdziesz z błędnego koła odchudzania, eliminując przyczynę nadprogramowych kilogramów.
 • Pokażę Ci jak zorganizować swoją dietę, aby nie spędzać wielu godzin w kuchni, a mimo to jeść smacznie i zdrowo. Zdrowa dieta jak najbardziej może być szybka w przygotowaniu i organizacji, opierać się na produktach, które kupisz praktycznie w każdym sklepie. 
 • Poznasz wskazówki jedzenia intuicyjnego, aby z czasem łatwiej było Ci zarządzać swoim jadłospisem. W trakcie współpracy nauczysz się wsłuchiwać w potrzeby swojego organizmu, aby bardziej intuicyjnie komponować posiłki, bez dokładnego liczenia.

Podjęcie współpracy jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

FORMY WSPÓŁPRACY:

POZA PAKIETEM MOŻESZ SKORZYĆ Z POJEDYNCZYCH USŁUG:

 • KONSULTACJA WSTĘPNA – 150 zł (zaczynamy od formularza dietetycznego, a następnie umawiamy się na videorozmowę – 60 minut)
 • KONTROLNA KONSULTACJA DIETETYCZNA (30 minut) – 100 zł 75 zł (dodatkowa konsultacja, którą możesz wykupić po wcześniejszej konsultacji wstępnej, lub do każdego z pakietów)
 • JADŁOSPIS 7 DNI – 150 zł (musi być poprzedzony konsultacją wstępną, jadłospis możesz także dokupić do każdego z pakietów)
 • DIETA DO WYBORU – 5 POSIŁKÓW – 250 zł (musi być poprzedzony konsultacją wstępną, jadłospis możesz także dokupić do każdego z pakietów)

 • zniżka dla par – 10% (zgłoś się do współpracy z siostrą, przyjaciółką, mamą, partnerem, a oboje otrzymacie zniżkę na wybraną współpracę)* Zniżka dla par nie łączy się z innymi promocjami.
 • Układając jadłospisy biorę pod uwagę sezonowość produktów, preferencje żywieniowe, aspekt ekonomiczny, a także umiejętności kulinarne. 

Nasze spotkania będą odbywać się za pomocą videorozmów, abyś poczuła się jak w gabinecie, a mimo wszystko maksymalnie swobodnie w zaciszu swojego domu.

Wszystkie materiały będę do Ciebie wysyłała mailem w formacie PDF. Będziesz mogła z nich korzystać na komputerze, tablecie, czy telefonie lub po prostu wydrukować jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze.

Dodatkowo pomiędzy wizytami będę do Ciebie wysyłała na maila formularze do wypełnienia. W formularz znajdują się pytania (abym mogła maksymalnie dopasować naszą współpracę do Twoich potrzeb), a także dokładne wskazówki jak wykonać pomiary obwodów ciała (abyśmy kontrolowały Twój progres).

CO MÓWIĄ O MNIE PODOPIECZNI

Katarzyna Basarab – ZnanyLekarz.pl

WSPÓŁPRACA – jak to wygląda?

 1. DECYDUJESZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ – skontaktuj się ze mną:  email: poczta@plan-na-zdrowie.pl lub przez zakładkę KONTAKT
 2. WYPEŁNIASZ SZCZEGÓŁOWY FORMULARZ DIETETYCZNY -dzięki temu poznaję Twoje potrzeby i oczekiwania. Umawiamy się na pierwszą videorozmowę, podczas której wyznaczamy Twoje cele i omawiamy szczegóły współpracy.
 3. PRZYGOTOWUJĘ DLA CIEBIE MATERIAŁY DIETETYCZNE omawiamy plan działania, oraz zalecenia.
 4. SPRAWDZAMY POSTĘP PODCZAS KONSULTACJI KONTROLNEJ – monitoruję Twoje postępy za pomocą formularza kontrolnego oraz videorozmowy, dzięki temu wiemy, czy obrany plan dietetyczny sprawdza się u Ciebie, czy wymaga poprawek. A Ty nie musisz się martwić o efekty, bo w razie potrzeby modyfikujemy plan działania (np. zmiana kaloryczności, zmiana posiłków, zmiana strategii).
 5. PAKIET STANDARDOWY, ROZSZERZONY I PREMIUM obejmuje stały kontakt mailowy (dzięki temu bardzo szybko reagujemy na wszelkie problemy).
 6. PODSUMOWUJEMY EFEKTY WSPÓŁPRACY, PRZYGOTOWUJĘ DLA CIEBIE PLAN UTRZYMANIA EFEKTÓW ten krok zapewni Ci utrzymanie efektów po zakończonej współpracy.

Zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami, mimo że nigdy nie robiłaś niczego w tym kierunki? Można by powiedzieć, że jest to efekt uboczny Twojego stylu życia. W takim razie moim celem, będzie w taki sposób zmienić Twój styl życia, aby tym razem, efektem ubocznym była redukcja masy ciała.

Dietetyk Przemyśl, Dietetyk online