WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA

 

Masz wrażenie, że przerobiłaś już każdą dietę, ale nadal zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami?

Doskonale znasz zasady zdrowego odżywiania, ale nie do końca potrafisz wprowadzić je w życie?

Wykupiłaś już mnóstwo książek ze zdrowymi przepisami, a mimo to nie znajdujesz czasu na gotowanie?

A może zmagasz się z jednostką chorobową, która wymaga konkretnej dietoterapii?

 

Wiem, jak irytujący może być fakt, iż mimo Twoich starań, wciąż nie udaje Ci się wypracować oczekiwanych efektów. Najwyraźniej stosowane strategie żywieniowe do tej pory, nie były dostosowane do Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Tym razem może być zupełnie inaczej!

We współpracy dietetycznej idę o krok dalej. Podczas gdy większość dietetyków skupia się na tym, co zrobić, aby osiągnąć sukces dietetyczny, ja pokażę Ci również, w jaki sposób to zrobić. 

 • Będziemy pracować na nawykach żywieniowych, po to, aby efekty naszej współpracy pozostały z Tobą na stałe. Raz na zawsze wyjdziesz z błędnego koła odchudzania, eliminując przyczynę nadprogramowych kilogramów.
 • Pokażę Ci jak zorganizować swoją dietę, aby nie spędzać wielu godzin w kuchni, a mimo to jeść smacznie i zdrowo. Zdrowa dieta może być szybka w przygotowaniu i organizacji, opierać się na produktach, które kupisz praktycznie w każdym sklepie. 
 • Poznasz wskazówki jedzenia intuicyjnego, aby z czasem łatwiej było Ci zarządzać swoim jadłospisem. W trakcie współpracy nauczysz się wsłuchiwać w potrzeby swojego organizmu, aby bardziej intuicyjnie komponować posiłki, bez dokładnego odmierzania.

  

WYBIERZ JEDEN Z DOSTĘPNYCH PAKIETÓW:

PRZY 12 – tygodniach współpracy KORZYTSNIEJSZA CENA

ZNIŻKA DLA PAR – 10% (zgłoś się do współpracy z siostrą, przyjaciółką, mamą, partnerem, a oboje otrzymacie zniżkę na wybrany pakiet współpracy)* Zniżka dla par nie łączy się z innymi promocjami

Podjęcie współpracy jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

POZA PAKIETEM MOŻESZ SKORZYĆ Z POJEDYNCZYCH USŁUG:

 
 • KONSULTACJA WSTĘPNA – 170 zł (zaczynamy od formularza dietetycznego, a następnie umawiamy się na wideorozmowę – 60 minut)
 
 • KONTROLNA KONSULTACJA DIETETYCZNA (30 minut wideorozmowy) – 120 zł (dodatkowa konsultacja, którą możesz wykupić po wcześniejszej konsultacji wstępnej, lub do każdego z pakietów)
 
 • JADŁOSPIS 7 DNI – 240 zł (musi być poprzedzony konsultacją wstępną lub konsultacją wstępną z zaleceniami, jadłospis możesz także dokupić do każdego z pakietów)
 
 • DIETA DO WYBORU – 5 POSIŁKÓW – 290 zł (musi być poprzedzony konsultacją wstępną lub konsultacją wstępną z zaleceniami, jadłospis możesz także dokupić do każdego z pakietów)
 

Układając jadłospisy biorę pod uwagę sezonowość produktów, preferencje żywieniowe, aspekt ekonomiczny, a także umiejętności kulinarne.

Nasze spotkania będą odbywać się za pomocą wideorozmów, abyś poczuła się jak w gabinecie, a mimo wszystko maksymalnie swobodnie w zaciszu swojego domu.

Wszystkie materiały będę do Ciebie wysyłała mailem w formacie PDF. Będziesz mogła z nich korzystać na komputerze, tablecie, czy telefonie lub po prostu wydrukować jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze.

Dodatkowo pomiędzy wizytami będę do Ciebie wysyłała na maila formularze do wypełnienia. W formularz znajdują się pytania (abym mogła maksymalnie dopasować naszą współpracę do Twoich potrzeb), a także dokładne wskazówki jak wykonać pomiary obwodów ciała (abyśmy kontrolowały Twój progres).2

Co o współpracy mówią moi podopieczni?

Co zyskujesz?

DIETA DOPASOWANA DO CIEBIE

Przygotuję dla Ciebie dietę w oparciu o Twoje możliwości, preferencje i potrzeby

REALNE EFEEKTY

Wspólnie ustalimy REALNY CEL, dlatego szybko zauważysz pierwsze efekty

WSPARCIE MAILOWE 

W trakcie naszej współpracy pozostaniemy w kontakcie mailowym, dlatego w razie pytań, możesz liczyć na moje wsparcie

KONSULTACJE ONLINE

Na bieżąco będziemy monitorować efekty naszej współpracy, a w razie potrzeby wprowadzimy modyfikacje.

.

WSPÓŁPRACA - jak to wygląda?

 

(w zależności od wybranej opcji współpracy)

 1. DECYDUJESZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ – skontaktuj się ze mną:  email: poczta@plan-na-zdrowie.pl lub przez zakładkę KONTAKT lub zajrzyj bezpośrednio do SKLEPU.
 1. WYPEŁNIASZ SZCZEGÓŁOWY FORMULARZ DIETETYCZNY -dzięki temu poznaję Twoje potrzeby i oczekiwania. Umawiamy się na pierwszą wideorozmowę, podczas której wyznaczamy Twoje cele i omawiamy szczegóły współpracy.
 2. PRZYGOTOWUJĘ DLA CIEBIE MATERIAŁY DIETETYCZNE omawiamy plan działania, oraz zalecenia.
 3. SPRAWDZAMY POSTĘP PODCZAS KONSULTACJI KONTROLNEJ – monitoruję Twoje postępy za pomocą formularza kontrolnego oraz wideorozmowy, dzięki temu wiemy, czy obrany plan dietetyczny sprawdza się u Ciebie, czy wymaga poprawek. A Ty nie musisz się martwić o efekty, bo w razie potrzeby modyfikujemy plan działania (np. zmiana kaloryczności, zmiana posiłków, zmiana strategii).
 4. PAKIET STANDARDOWY, ROZSZERZONY I PREMIUM obejmuje stały kontakt mailowy (dzięki temu bardzo szybko reagujemy na wszelkie problemy).
 5. PODSUMOWUJEMY EFEKTY WSPÓŁPRACY, PRZYGOTOWUJĘ DLA CIEBIE PLAN UTRZYMANIA EFEKTÓW ten krok zapewni Ci utrzymanie efektów po zakończonej współpracy.

WAŻNE INFORMACJE PRZED ROZPOCZĘCIEM WSPÓŁPRACY

 • Nie współpracuję z osobami z zaburzeniami odżywiania, na diecie wegańskiej, ketogenicznej, chorobami nerek, cukrzycą typu 1, pacjentami onkologicznymi, dziećmi (poniżej 16 roku życia) i niemowlętami.
 • Jeśli masz wątpliwości czy możesz podjąć współpracę napisz: poczta@plan-na-zdrowie.pl
 • W uzasadnionych przypadkach mogę odmówić podjęcia współpracy.

Zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami, mimo że nigdy nie robiłaś niczego w tym kierunki? Można by powiedzieć, że jest to efekt uboczny Twojego stylu życia. W takim razie moim celem, będzie w taki sposób zmienić Twój styl życia, aby tym razem, efektem ubocznym była redukcja masy ciała.

Dietetyk Przemyśl, Dietetyk online

Dzięki naszej współpracy dowiesz się:

 • jak pracować nad zmianą nawyków żywienia, aby efekty naszej współpracy zostały z Tobą na stałe,
 • jak komponować posiłki z uwzględnieniem Twojego zdrowia, możliwości i preferencji,
 • o jakie aspekty (poza dietą) należy zadbać, aby cieszyć się zdrową i szczupłą sylwetką oraz dobrym samopoczuciem,
 • jak bez dużych wyrzeczeń wypracować dietetyczny cel.
 

 

DIETA DOPASOWANA DO CIEBIE

Przygotuję dla Ciebie dietę w oparciu o Twoje możliwości, preferencje i potrzeby