Opieka dietetyka online!

Wybierz swój pakiet współpracy i zadbaj o dobre samopoczucie, piękną skórę i szczupłą sylwetkę

Na hasło PRZEMYŚL 10% rabatu na wybrany pakiet współpracy!

Liczba miejsc ograniczona.

Tel: 579 926 928

Zastanawiasz się który pakiet wybrać?

OPIEKA DIETETYKA Z JADŁOSPISEM TRADYCYJNYM jest dla Ciebie, jeśli:

chcesz skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i cieszyć się szczupłą i zdrową sylwetką

 • zmagasz się z jednostką chorobową i chcesz wesprzeć swoje zdrowie dietą oraz stylem życia 

chcesz zadbać o piękną i zdrową skórę, wesprzeć kondycję włosów i paznokci

 • chcesz mieć pewność, że Twoja dieta jest prawidłowo zbilansowana, maksymalnie doborowa pod względem składników odżywczych

dobrze czujesz się podążając za konkretnym planem posiłków dzień po dniu

OPIEKA DIETETYKA Z DIETĄ DO WYBORU jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i cieszyć się szczupłą i zdrową sylwetką
 • zmagasz się z jednostką chorobową i chcesz wesprzeć swoje zdrowie dietą oraz stylem życia 
 • chcesz zadbać o piękną i zdrową skórę, wesprzeć kondycję włosów i paznokci
 • chcesz mieć pewność, że Twoja dieta jest prawidłowo zbilansowana, maksymalnie doborowa pod względem składników odżywczych 

chcesz samodzielnie decydować co jesz danego dnia na bazie przepisów skomponowanych dla Twoich potrzeb

Co zyskujesz dzięki współpracy:

I-sze spotkanie online

ustalimy cel naszej współpracy, 

omówimy wszelkie potrzebne zagadnienie po to, aby plan dietetyczny był maksymalnie dopasowany do CIEBIE

ZALECENIA (plik PDF)

dotyczące żywienia, stylu życia, sugerowana suplementacja 

aby kompleksowo pracować na naszym celem.

Opieka dietetyka

 • spotkanie kontrolne,
 • stały kontakt mailowy,
 • raport efektów.

7 dni jadłospisu do stosowania dzień po dniu przez kolejne 4 tygodnie współpracy

lub

DIETA DO WYBORU – po 5 przepisów na każdy z posiłków, z których będziesz komponował swoje codzienne menu

Masz wrażenie, że przerobiłaś już każdą dietę, ale nadal zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami?

Doskonale znasz zasady zdrowego odżywiania, ale nie do końca potrafisz wprowadzić je w życie?

Wykupiłaś już mnóstwo książek ze zdrowymi przepisami, a mimo to nie znajdujesz czasu na gotowanie?

Wiem, jak irytujący może być fakt, iż mimo Twoich starań, wciąż nie udaje Ci się wypracować oczekiwanych efektów. Najwyraźniej stosowane strategie żywieniowe do tej pory, nie były dostosowane do Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Tym razem może być zupełnie inaczej!

Co o współpracy mówią moi podopieczni?

Zamiast stawiać na restrykcyjną dietę, która wprowadza rewolucje w Twoim codziennym menu, wymaga sporego nakładu czasu i ogromnie silnej woli (okazuje się, że musisz zrezygnować z większości ulubionych posiłków) ->

-> Postaw na dietę, która bazuje na produktach dostępnych w każdym markecie, skupia się na smacznych, odżywczych i sycących posiłkach. Dzięki temu dieta przestanie kojarzyć Ci się z wyrzeczeniami, energia wzrośnie, a Ty nie będziesz non stop myśleć o jedzeniu! Przekonasz się, że zdrowa dieta jest naprawdę smaczna i łatwa do stosowania.

 

Zastanawiasz się, czy Twoje umiejętności kulinarne są wystarczające? Czy podołasz z przygotowaniem posiłków, a przy tym nie będziesz musiała spędzać całego dnia w kuchni?

W moich dietach przepisy rozpisywane są krok po kroku. Nie musisz być zatem Master Chefem, aby popracować nad zdrową redukcją masy ciała, czy zmienić nawyki na zdrowsze. Stawiam na łatwe w wykonaniu posiłki, dzięki temu jesz zdrowo, bez spędzania całego dnia w kuchni. 

 

 


Obawiasz się, że nie dasz rady stosować jadłospisu 1:1? 


Podejdź do diety elastycznie. Przy przepisach podaję sugerowane zamienniki, aby łatwo było Ci modyfikować jadłospis pod siebie. Nawet jeśli zdarzy Ci się zjeść posiłek zupełnie spoza planu dietetycznego, pamiętaj ,aby nie zarzucać diety. W końcu nawet wykonanie 80% planu to spory sukces!

 


Zastanawiasz się nad tym czy posiłki będą dla Ciebie smaczne?

W formularzu dietetycznym, który ode mnie otrzymasz na początku współpracy, znajdują się pytania odnośnie Twoich preferencji kulinarnych. Zależy mi na tym, aby dieta była dla Ciebie przyjemna, dlatego w miarę możliwości (jeśli Twoje zdrowie na to pozwoli) wezmę pod uwagę Twoje upodobania smaków.

Nie jesteś przekonana do współpracy zdalnej? Zastanawiasz się czy taka forma sprawdzi się u Ciebie? Czy będziesz czuła się zmotywowana, zaopiekowana? A może masz wątpliwości czy poradzisz sobie z technologią?

Rozumiem Twoje obawy, dlatego dokładnie przemyślałam jak będziemy współpracować.

Dietetyk Przemyśl, Dietetyk online

Nasze spotkania będą odbywać się za pomocą wideorozmów, abyś poczuła się jak w gabinecie, a mimo wszystko maksymalnie swobodnie w zaciszu swojego domu.

Wszystkie materiały będę do Ciebie wysyłała mailem w formacie PDF. Będziesz mogła z nich korzystać na komputerze, tablecie, czy telefonie lub po prostu wydrukować jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze.

Dodatkowo pomiędzy wizytami będę do Ciebie wysyłała na maila formularze do wypełnienia. W formularz znajdują się pytania (abym mogła maksymalnie dopasować naszą współpracę do Twoich potrzeb), a także dokładne wskazówki jak wykonać pomiary obwodów ciała (abyśmy kontrolowały Twój progres).

Co do samej technologii nie musisz się jej obawiać, przed spotkaniem wyślę Ci link na maila, gdzie spotkamy się na wideorozmowie.

 

Jakie są korzyści takiego rozwiązania?

 • – Wizyty odbywają się bez wychodzenia z domu. Nie musisz dojeżdżać do gabinetu, ominą Cię korki, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu.
 •  
 • – Rozmowa odbywa się w zaciszu Twojego domu, dzięki czemu będziesz czuła się maksymalnie swobodnie siedząc przed komputerem z kubkiem ulubionej herbaty.
 •  
 • – Nie musisz przekładać wizyty jeśli akurat wypadł Ci wyjazd, wystarczy że masz dostęp do internetu, telefon lub komputer i chwilę wolnego czasu.

Współpraca dietetyczna nie jest dla Ciebie jeśli:

 • Oczekujesz, że po zakupie współpracy problem rozwiąże się sam.
 • Musisz wiedzieć, że trwały efekt wymaga Twojego zaangażowania.
 • Nie masz czasu, ani chęci aby pracować nad rozwiązaniem przyczyny problemu. 
 •  
 •  

Jak może wyglądać Twoja dieta?

Opiekę dietetyczną możesz wykupić bezpośrednio w moim SKLEPIE lub skontaktuj się ze mną mailowo: poczta@plan-na-zdrowie.pl lub telefonicznie 579926928

Spotkania online odbywają się poprzez komunikator z kamerką, najczęściej GOOGLE MEETS. Jest to bardzo intuicyjna aplikacja, przed spotkaniem dostaniesz ode mnie instrukcję w jaki sposób się połączyć.

Wszystkie pliki otrzymasz ode mnie w formacie PDF na podany adres email. Materiały przygotowywane są w taki sposób, aby łatwo można było z nich korzystać na urządzeniu lub wydrukować.

Decyzja o badaniach leży po Twojej stronie. Natomiast dostaniesz od mnie instrukcję jakie badania warto wykonać przed współpracą, aby kompleksowo zadbać o sylwetkę i zdrowie, wraz ze wskazówkami jak do takich badań należy się przygotować.

W ramach współpracy przygotuję dla Ciebie sugerowaną suplementację, ale decyzja o jej włączeniu leży po Twojej stronie.

Napisz do mnie na mail poczta@plan-na-zdrowie.pl a przygotuję dla Ciebie fakturę.

WSPÓŁPARACA – jak to wygląda?

1. DECYDUJESZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ – skontaktuj się ze mną:  email: poczta@plan-na-zdrowie.pl lub przez zakładkę KONTAKT lub zajrzyj bezpośrednio do SKLEPU.


 1. 2. WYPEŁNIASZ SZCZEGÓŁOWY FORMULARZ DIETETYCZNY -dzięki temu poznaję Twoje potrzeby i oczekiwania. Umawiamy się na pierwszą wideorozmowę, podczas której wyznaczamy Twoje cele i omawiamy szczegóły współpracy.

 2. 3. PRZYGOTOWUJĘ DLA CIEBIE MATERIAŁY DIETETYCZNE omawiamy plan działania, oraz zalecenia.

 3. 4. SPRAWDZAMY POSTĘP PODCZAS KONSULTACJI KONTROLNEJ – monitoruję Twoje postępy za pomocą formularza kontrolnego oraz wideorozmowy, dzięki temu wiemy, czy obrany plan dietetyczny sprawdza się u Ciebie, czy wymaga poprawek. A Ty nie musisz się martwić o efekty, bo w razie potrzeby modyfikujemy plan działania (np. zmiana kaloryczności, zmiana posiłków, zmiana strategii).

WAŻNE INFORMACJE PRZED ROZPOCZĘCIEM WSPÓŁPRACY

 • Nie współpracuję z osobami z zaburzeniami odżywiania, chorobami nerek, cukrzycą typu 1, pacjentami onkologicznymi, dziećmi (poniżej 16 roku życia) i niemowlętami.
 • Jeśli masz wątpliwości czy możesz podjąć współpracę napisz: poczta@plan-na-zdrowie.pl
 • W uzasadnionych przypadkach mogę odmówić podjęcia współpracy.