GABINET

Aktualnie nie prowadzę gabinetu stacjonarnego w PRZEMYŚLU, ale zapraszam Cię do WSPÓŁPRACY ONLINE.

Nie jesteś przekonana do współpracy zdalnej? Zastanawiasz się czy taka forma sprawdzi się u Ciebie? Czy będziesz czuła się zmotywowana, zaopiekowana? A może masz wątpliwości czy poradzisz sobie z technologią?

Rozumiem Twoje obawy, dlatego dokładnie przemyślałam jak będziemy współpracować.

Dietetyk Przemyśl, Dietetyk online

Nasze spotkania będą odbywać się za pomocą videorozmów, abyś poczuła się jak w gabinecie, a mimo wszystko maksymalnie swobodnie w zaciszu swojego domu.

Wszystkie materiały będę do Ciebie wysyłała mailem w formacie PDF. Będziesz mogła z nich korzystać na komputerze, tablecie, czy telefonie lub po prostu wydrukować jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze.

Dodatkowo pomiędzy wizytami będę do Ciebie wysyłała na maila formularze do wypełnienia. W formularz znajdują się pytania (abym mogła maksymalnie dopasować naszą współpracę do Twoich potrzeb), a także dokładne wskazówki jak wykonać pomiary obwodów ciała (abyśmy kontrolowały Twój progres).

Co do samej technologii nie musisz się jej obawiać, przed spotkaniem wyślę Ci link na maila, gdzie spotkamy się na videorozmowie.

Jakie są korzyści takiego rozwiązania?

 • Wizyty odbywają się bez wychodzenia z domu. Nie musisz dojeżdżać do gabinetu, ominą Cię korki, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu.
 • Rozmowa odbywa się w zaciszu Twojego domu, dzięki czemu będziesz czuła się maksymalnie swobodnie siedząc przed komputerem z kubkiem ulubionej herbaty.
 • Nie musisz przekładać wizyty jeśli akurat wypadł Ci wyjazd, wystarczy że masz dostęp do internetu, telefon lub komputer i chwilę wolnego czasu.

Współpracę online prowadzę odkąd tylko zaczęłam współpracować z podopiecznymi. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć Ci, że współprace online przynoszą takie same efekty jak współprace stacjonarne. A jeśli chcesz dowiedzieć się co o mnie mówią moi podopieczni sprawdź poniżej:

Katarzyna Basarab – ZnanyLekarz.pl

Opis współpracy wraz z cennikiem znajdziesz TUTAJ.

Rozpocznij współpracę ze mną w prostych krokach.

 1. DECYDUJESZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ – skontaktuj się ze mną:  email: poczta@plan-na-zdrowie.pl lub za pomocą formularza na dole strony.
 2. WYPEŁNIASZ SZCZEGÓŁOWY FORMULARZ DIETETYCZNY -dzięki temu poznaję Twoje potrzeby i oczekiwania. Umawiamy się na pierwszą videorozmowę, podczas której wyznaczamy Twoje cele i omawiamy szczegóły współpracy.
 3. PRZYGOTOWUJĘ DLA CIEBIE MATERIAŁY DIETETYCZNE omawiamy plan działania, oraz zalecenia.
 4. SPRAWDZAMY POSTĘP PODCZAS KONSULTACJI KONTROLNEJ – monitoruję Twoje postępy za pomocą formularza kontrolnego oraz videorozmowy, dzięki temu wiemy, czy obrany plan dietetyczny sprawdza się u Ciebie, czy wymaga poprawek. A Ty nie musisz się martwić o efekty, bo w razie potrzeby modyfikujemy plan działania (np. zmiana kaloryczności, zmiana posiłków, zmiana strategii).
 5. PAKIET STANDARDOWY, ROZSZERZONY I PREMIUM obejmuje stały kontakt mailowy (dzięki temu bardzo szybko reagujemy na wszelkie problemy).
 6. PODSUMOWUJEMY EFEKTY WSPÓŁPRACY, PRZYGOTOWUJĘ DLA CIEBIE PLAN UTRZYMANIA EFEKTÓW ten krok zapewni Ci utrzymanie efektów po zakończonej współpracy.

We współpracy dietetycznej idę o krok dalej. Podczas gdy większość dietetyków skupia się na tym co zrobić, aby osiągnąć sukces dietetyczny, ja pokażę Ci również w jaki sposób to zrobić. 

 • Będziemy pracować na nawykach żywieniowych, po to, aby efekty naszej współpracy pozostały z Tobą na stałe. Raz na zawsze wyjdziesz z błędnego koła odchudzania, eliminując przyczynę nadprogramowych kilogramów.
 • Pokażę Ci jak zorganizować swoją dietę, aby nie spędzać wielu godzin w kuchni, a mimo to jeść smacznie i zdrowo. Zdrowa dieta jak najbardziej może być szybka w przygotowaniu i organizacji, opierać się na produktach, które kupisz praktycznie w każdym sklepie. 
 • Poznasz wskazówki jedzenia intuicyjnego, aby z czasem łatwiej było Ci zarządzać swoim jadłospisem. W trakcie współpracy nauczysz się wsłuchiwać w potrzeby swojego organizmu, aby bardziej intuicyjnie komponować posiłki, bez dokładnego liczenia.

  Imię (wymagane)