PREMIERA! Dieta REDUKCJA oraz dieta BEZ NABIAŁU

Wybierz swoją dietę i zadbaj o sylwetkę i dobre samopoczucie!

Cena za EBOOK z jadłospisem  w PROMOCJI 59 zł 89 zł

DODATKOWY DZIEŃ PROMOCJI! 

 

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Zastanawiasz się którą dietę wybrać?

DIETA KLASYCZNA REDUKCJA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

chcesz skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i cieszyć się szczupłą i zdrową sylwetką

 • nie chcesz eliminować żadnej grupy produktów

chcesz zadbać o piękną i zdrową skórę, wesprzeć kondycję włosów i paznokci

 • chcesz mieć pewność, że Twoja dieta jest prawidłowo zbilansowana, maksymalnie doborowa pod względem składników odżywczych

istotne są dla Ciebie sycące posiłki, minimalizacja chęci na podjadanie oraz wysoka energia

DIETA BEZ NABIAŁU JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • chcesz skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i cieszyć się szczupłą i zdrową sylwetką
 • z jakiegoś powodu eliminujesz nabiał (nietolerancja, alergia)
 • zmagasz się z trądzikiem lub inną chorobą skóry, a nabiał powoduje nasilanie problemu
 • chcesz mieć pewność, że Twoja dieta jest prawidłowo zbilansowana, maksymalnie doborowa pod względem składników odżywczych (mimo eliminacji)

chcesz aby Twoja dieta była syta, a dzięki temu chęć na podjadanie mniejsza, a energia wysoka

Co zyskujesz:

7 dni jadłospisu,

4 posiłki dziennie z dokładnymi przepisami krok po kroku,

wydruk całotygodniowego menu
 

POSIŁKI PUZZLOWE, aby łączyć różnorodność diety z optymalizacją czasu przygotowania posiłków. Dla przykładu indyka do obiadu, przygotowujesz od razu drugą porcję, dla późniejszego wykorzystania w zupełnie innej odsłonie.

lista zakupów dla Twojej oszczędności czasu
 

niski indeks glikemiczny,

charakter przeciwzapalny!

Sugerowane zamienniki produktów przy konkretnych przepisach -> dla Twojej elastyczności!

Masz wrażenie, że przerobiłaś już każdą dietę, ale nadal zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami?

Doskonale znasz zasady zdrowego odżywiania, ale nie do końca potrafisz wprowadzić je w życie?

Wykupiłaś już mnóstwo książek ze zdrowymi przepisami, a mimo to nie znajdujesz czasu na gotowanie?

Wiem, jak irytujący może być fakt, iż mimo Twoich starań, wciąż nie udaje Ci się wypracować oczekiwanych efektów. Najwyraźniej stosowane strategie żywieniowe do tej pory, nie były dostosowane do Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Tym razem może być zupełnie inaczej!

Warto podjąć wysiłek i zawalczyć o siebie! A ja chcę skrócić Ci tę drogę! 

Wybierz spośród:

 – Dwóch rodzajów jadłospisów! Dieta klasyczna redukcja (jeśli Twoim celem jest redukcja masy ciała, przy jednoczesnym zachowaniu odżywczości diety) lub dieta bez nabiału (jeśli z jakiegoś powodu eliminujesz nabiał i zależy Ci, aby mimo eliminacji dostarczać organizmowi wszelkie potrzebne składniki odżywcze). 

Czterech wariantów kalorycznych (1700, 1800, 1900, 2000 kcal). Wszystko zależy od tego, czy chcesz redukować zbędne kilogramy, czy wyłącznie popracować nad nawykami żywieniowymi, jak styl życia prowadzisz itp. Ale pamiętaj, że większy deficyt kalorii nie jest równy szybszym efektom!

Atrakcyjnych pakietów! Możesz zakupić sam jadłospis lub w pakiecie z indywidualną konsultacją dietetyczną, podczas której omówmy Twój problem dietetyczny, wyznaczymy wspólnie cel działania, a w razie potrzeby zmodyfikujmy kaloryczność diety w wyżej wymienionych zakresach. 

Nazywam się Katarzyna Basarab i jestem dietetykiem klinicznym. Pomagam podopiecznym zadbać o zdrową, szczupłą sylwetkę i tym samy dobre samopoczucie. Szczupła sylwetka powinna iść w parze ze zdrowiem i wysoką energią na co dzień!

Zamiast stawiać na restrykcyjną dietę, która wprowadza rewolucje w Twoim codziennym menu, wymaga sporego nakładu czasu i ogromnie silnej woli (okazuje się, że musisz zrezygnować z większości ulubionych posiłków) ->

-> Postaw na dietę, która bazuje na produktach dostępnych w każdym markecie, skupia się na smacznych, odżywczych i sycących posiłkach, dzięki temu dieta przestanie kojarzyć Ci się z wyrzeczeniami, energia wzrośnie, a Ty nie będziesz non stop myśleć o jedzeniu! Przekonasz się, że zdrowa dieta jest naprawdę smaczna i łatwa do stosowania.

 

Zastanawiasz się, czy Twoje umiejętności kulinarne są wystarczające? Czy podołasz z przygotowaniem posiłków, a przy tym nie będziesz musiała spędzać całego dnia w kuchni?

W moich dietach przepisy rozpisywane są krok po kroku. Nie musisz być zatem MasterChefem, aby popracować nad zdrową redukcją masy ciała, czy zmienić nawyki na zdrowsze z moim jadłospisem. Stawiam na łatwe przepisy oraz posiłki puzzlowe (przygotowujesz bazę posiłki, aby wykorzystać ja w różnych odsłonach), dzięki temu Twoja dieta może być różnorodna, a Ty nie rezygnujesz z diety, tylko dlatego, że brakuje Ci czasu.

 

 

Obawiasz się, że nie dasz rady stosować jadłospisu 1:1? 

Podejdź do diety elastycznie. Przy przepisach podaję sugerowane zamienniki, aby łatwo było Ci modyfikować jadłospis pod siebie. Nawet jeśli zdarzy Ci się zjeść posiłek zupełnie spoza planu dietetycznego, pamiętaj ,aby nie zarzucać diety. W końcu nawet wykonanie 80% planu to spory sukces!

 

 

 

 

Zastanawiasz się, czy jest sens podejmować dietę przez okres wakacji?

No jasne, że tak! Zdrowa dieta to nie tylko utracone kilogramy, ale także wysoka energia do działania, dobrze pracujący układ pokarmowy – a co za tym idzie – bardziej płaski brzuch! Poza tym dobrze będzie zakończyć wakacje bez kolejnych nadprogramowych kilogramów! Nie ma co zwlekać z inwestycją w swoje zdrowie, tym bardziej że lato daje nam mnóstwo sezonowych, pysznych i zdrowych produktów. Dlaczego by tego nie wykorzystać?

Ten EBOOK nie jest dla Ciebie jeśli:

 • Oczekujesz, że po zakupie ebooka problem rozwiąże się sam.
 • Musisz wiedzieć, że trwały efekt wymaga Twojego zaangażowania.
 • Nie masz czasu, ani chęci aby pracować nad rozwiązaniem przyczyny problemu. 
 • Zmagasz się z jednostką chorobową, która może wymagać od Ciebie stosowania innego podejścia dietetycznego, np. dieta low fodmap.
 • Szukasz spersonalizowanej diety dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Jak zadbać o piękną i zdrową skórę?

Cena za EBOOK z jadłospisem  w PROMOCJI 59 zł 89 zł

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia, zostanie wysłany ebook do pobrania w formacie PDF.

Do wyboru są cztery kaloryczności diety: 1700, 1800, 1900, 2000 kcal. Opcja kaloryczna dla Ciebie zależna będzie od Twojej podstawowej przemiany materii, Twojego stylu życia oraz celu dietetycznego. Jeśli masz wątpliwości, napisz do mnie poczta@plan-na-zdrowie.pl a pomogę Ci wybrać kaloryczność dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oferuję dwa rodzaje diet: klasyczna redukcja oraz dieta bez nabiału. W przypadku eliminacji nabiału wybierz drugą opcję gdzie nabiał nie pojawia się w przepisach i jednocześnie masz pewność, że dieta jest prawidłowo zbilansowana (również pod względem wapnia). 

Nie, dieta nie jest przeznaczona dla osób wykluczających produkty odzwierzęce. 

Napisz do mnie na mail poczta@plan-na-zdrowie.pl a przygotuję dla Ciebie fakturę.