DIETETYK PRZEMYŚL

Współpraca z dietetykiem online Przemyśl

Chcesz znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie „jak schudnąć” ? Masz wrażenie, że przerobiłaś(eś) już każdą dietę, ale nadal zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami?

Tym razem może być zupełnie inaczej! Zapraszam Cię do mojego gabinetu w Przemyślu przy ulicy Pułaskiego 34B na wstępną konsultację!

Podczas wizyty poznasz m.in. poziom tkanki tłuszczowej w swoim organizmie, wspólnie omówimy Twój cel i plan działania.

To Ty zdecydujesz, czy chcesz podjąć współpracę.

NAPISZ poczta@dietetykprzemysl.pl lub użyj poniższego formularza
LUB ZADZWOŃ 579-926-928
I UMÓW SIĘ NA DOGODNY DLA CIEBIE TERMIN!

Dietetyk Przemyśl, Dietetyk online
Współpraca dietetyczna w gabinecie w Przemyślu lub online

Jeśli wolisz podjąć współpracę bez wychodzenia z domu, również oferuję taką możliwość. Współpracę możemy prowadzić mailowo i telefonicznie.

We współpracy dietetycznej idę o krok dalej. Podczas gdy większość dietetyków skupia się na tym co zrobić, aby osiągnąć sukces dietetyczny, ja pokażę Ci również w jaki sposób to zrobić. 

  • Będziemy pracować na nawykach żywieniowych, po to, aby efekty naszej współpracy pozostały z Tobą na stałe. Raz na zawsze wyjdziesz z błędnego koła odchudzania, eliminując przyczynę nadprogramowych kilogramów.
  • Pokażę Ci jak zorganizować swoją dietę, aby nie spędzać wielu godzin w kuchni, a mimo to jeść smacznie i zdrowo. Zdrowa dieta jak najbardziej może być szybka w przygotowaniu i organizacji, opierać się na produktach, które kupisz praktycznie w każdym sklepie. 
  • Poznasz wskazówki jedzenia intuicyjnego, aby z czasem łatwiej było Ci zarządzać swoim jadłospisem. W trakcie współpracy nauczysz się wsłuchiwać w potrzeby swojego organizmu, aby bardziej intuicyjnie komponować posiłki, bez dokładnego liczenia.

Co mówią o mnie pacjenci?

Katarzyna Basarab – ZnanyLekarz.pl

Dietetyk w Przemyślu Katarzyna Basarab
ul. Pułaskiego 34B Przemyśl

Dietetyk Przemyśl
Dietetyk online
Dietetyk z pasją

  • modelowanie sylwetki,
  • odchudzanie, dieta redukcyjna,
  • dieta w chorobie m.in.: celiakia, Hashimoto, insulinooporność, zespół jelita drażliwego, SIBO, trądzik, PCOS (zespół policystycznych jajników, anemia, zaburzenia hormonalne
  • dieta w czasie ciąży,
  • dieta w czasie laktacji

Cennik usług dietetycznych znajdziesz TUTAJ (cennik obowiązuję w gabinecie w Przemyślu, oraz przy współpracach online)